Юридичне управління Ради ще тиждень готуватиме новий КПК до підпису

20 квітня 2012 в 11:27
В даний час Головне юридичне управління парламенту готує КПК до підпису: звіряються результати голосування, тексти документа.
kodeks.jpg
atv.odessa.ua

Головне юридичне управління Верховної Ради України ще протягом тижня буде готувати до підпису новоприйнятий Кримінально-процесуальний кодекс.

Про це 20 квітня повідомив голова парламенту Володимир Литвин, відповідаючи на запитання, коли ж кодекс буде підписаний спікером і направлений на підпис президенту.

«Зараз йде підготовка цього закону до підпису. Звіряються результати голосування, тексти документа. Я сьогодні вранці мав розмову з Головним юридичним управлінням, і їм потрібен ще тиждень напруженої роботи», - сказав він.

Литвин додав, що документ надзвичайно складний, фахівцям потрібно дуже уважно його вичитати і звірити зі стенограмою засідання Ради.

Він також повідомив, що представники опозиції вже подали проект постанови про скасування результатів голосування за прийняття КПК.

«Я переконаний, що сама ідея цього документа не буде підтримана, оскільки автору цього документа, як мінімум, потрібно було бути присутнім у сесійній залі під час його прийняття, а не вчити нас, як любити Батьківщину, і відповідально працювати здалеку», - додав спікер.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла новий КПК у ніч з 12 на 13 квітня. За прийняття кодексу проголосував 271 народний депутат з 283, зареєстрованих у сесійній залі.
Парламент розглядав у другому читанні КПК чотири дні, починаючи з 10 квітня. Однак якщо 10 і 11 квітня засідання ВР оголошувалися закритими, то пленарне засідання, яке розпочалося о 10.00 12 квітня, завершилося лише 13 квітня близько 4:10 ранку.

Всього в кодекс було внесено понад 3700 поправок.

Президент Віктор Янукович вже заявив, що направить новий КПК міжнародним експертам для повторної експертизи.

В опозиції ж заявили, що мають намір звернутися до Конституційного суду з проханням дати правову оцінку законності прийнятого КПК. На думку фракції, новий закон не відповідає європейським нормативам і конвенції ООН.

Читайте також:

ПАРЄ рекомендує Януковичу дочекатися висновків Ради Європи щодо КПК

Проект КПК — це не просто правовий нігілізм

Литвин уже зрозумів, що депутатам, можливо, доведеться доопрацьовувати новий КПК

БЮТ оскаржить у Конституційному суді новий КПК

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...