Топ Новини

ЄС відзначив незначний прогрес України, незважаючи на ігнорування рекомендацій Брюсселя

20 березня 2013 в 13:48

У ЄС наголосили, що позитивні зрушення були затьмарені випадками вибіркового правосуддя і проведенням непрозорих парламентських виборів.

4ukrain_es_evrosoyuz.jpg
The Voice of Russia
Україна не виконала більшість з основних рекомендацій, закладених у річній доповіді Європейської комісії про виконання Європейської політики сусідства (ЄПС) щодо Києва. Одночасно з цим у Європейській комісії відзначають і "кроки вперед" в проведенні реформ.

Такі висновки містяться в доповіді Європейської комісії щодо реалізації Європейської політики сусідства за 2012, яку присвячено Україні. Поряд з Україною доповіді також зроблені і щодо інших 16 країн - учасниць ЄПС. Доповідь було оприлюднено у Брюсселі 20 березня.

"У 2012 році Україна не виконала більшість з ключових рекомендацій, які містилися у доповіді про реалізацію Європейської політики сусідства. Тим не менш, вона зробила крок уперед у проведенні реформ судової системи і системи юстиції за допомогою ухвалення нового Кримінально-процесуального Кодексу та іншого важливого законодавства", - наголошується у доповіді.

У доповіді також сказано: "Реформи розпочаті, проводяться успішно або із запізненням протягом 2012 року в різних галузях співпраці ЄС і Україною, описаних в річному звіті".

Разом з тим, автори документа зазначають, що ці кроки були "значною мірою затьмарені випадками вибіркового правосуддя і проведенням парламентських виборів у жовтні 2012 року, які показали погіршення в деяких областях порівняно з раніше досягнутими стандартами".

"Були прийняті кроки у сфері боротьби з відмиванням грошей, організованою злочинністю, торгівлею наркотиками і людьми", - йдеться в доповіді.

Читайте також:

Україна може зникнути з центру уваги Євросоюзу вже в наступному році

Кличко у Брюсселі переконував європейців ввести санкції проти українських чиновників

У Європарламенті немає більшості, яка б підтримувала асоціацію з Україною, - євродепутат

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...