Топ Новини

Японія частково зняла заборону на експорт зброї

27 грудня 2011 в 07:01
Уряд Японії частково скасував обмеження на експорт озброєнь, які діяли понад 40 років і до теперішнього часу забороняли Токіо співпрацювати у розробці нового озброєння з усіма країнами світу, окрім США.
armiya_orujie_oruzhie__266_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Тепер Японія зможе брати участь у міжнародних проектах з розробки та виробництва зброї за участю не тільки США, але й країн НАТО, а також Австралії та Південної Кореї.

Пом'якшення ембарго дозволить відкрити дорогу до постачання в Європу елементів системи ПРО, які спільно розробляються за участю Токіо. Японія спільно зі США бере участь у розробці одного з блоків модифікованої корабельної ракети SM3, яка, згідно з планами Вашингтона, повинна стати одним з ключових елементів європейської ПРО.

Нагадаємо, у 1967 році Японія ввела заборону на постачання озброєння до країн з комуністичним режимом, а також до держав, що знаходяться під санкціями ООН і беруть участь у збройних конфліктах. Згодом ці обмеження було розширено до повної заборони на експорт зброї до всіх країн, за винятком США. Раніше Вашингтон неодноразово звертався до Токіо з проханням пом'якшити ембарго, зокрема, у зв'язку з перспективами використання в європейській ПРО модифікованої ракети SM3.

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...