Топ Новини

Януковичу потрібно більше підстав для розпуску парламенту

3 липня 2012 в 19:04
Серед основних напрямків конституційного реформування Віктор Янукович виділив розширення підстав для конституційно-правової відповідальності Верховної Ради у разі її недієздатності.
yanukovich__10.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович висловлюється за розширення переліку підстав для розпуску парламенту. Про це йдеться в щорічному посланні глави держави до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2012 році, оприлюдненому на його сайті.

Зокрема, серед основних напрямків конституційного реформування президент виділив розширення підстав для конституційно-правової відповідальності Верховної Ради у разі її недієздатності; надання Верховній Раді можливості впливати на призначення членів Кабінету міністрів і їх відставку, зокрема, за допомогою впровадження процедури інтерпеляції; обмеження депутатської недоторканності і інших імунітетів за професійною ознакою.

Крім того, Янукович вважає за доцільне встановити у новій Конституції норму про прийняття Верховною Радою законів і інших актів більшістю від присутніх на засіданні народних депутатів за умови присутності не менше половини конституційного складу Верховної Ради. ! zn

Читайте також:

Верховна Рада ухвалила скандальний закон про мови (відео)


Янукович вважає, що спекуляції на мовній тематиці «породжують конфліктогенні атмосферу в суспільстві»


Янукович не вважає Євросоюз стратегічним партнером


Мірошниченко вважає, що Янукович не допустить розпуску парламенту

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...