Топ Новини

Янукович вважає, що ОБСЄ оцінило будівництво демократичного суспільства в Україні

14 січня 2011 в 12:24
Президент України Віктор Янукович вітає рішення Організації з безпеки і співробітництва в Європі про головування України в цій організації у 2013 році.

Президент України Віктор Янукович вітає рішення Організації з безпеки і співробітництва в Європі про головування України в цій організації у 2013 році.

"Президент України вважає, що це рішення є підтвердженням високої оцінки міжнародною спільнотою досягнень України в будівництві демократичного суспільства, адже ОБСЄ - визнаний авторитет у питаннях демократизації, свободи виборів і дотримання прав людини", - повідомила прес-служба глави держави у вівторок.

Янукович також вважає, що головування Україна надасть більш широкі можливості для зміцнення безпеки на просторі від Ванкувера до Владивостока, оскільки ОБСЄ є центром дискусії щодо майбутньої  архітектури європейської безпеки.

"Головування України в ОБСЄ також розширює можливості забезпечення національних інтересів України, враховуючи її позаблоковий статус і добровільну відмову від ядерної зброї", - підкреслив Янукович.

Як повідомлялося, Україна візьме на себе головування в ОБСЄ в 2013 році. Таке рішення у вівторок ухвалили міністри закордонних справ 56 держав-учасників організації.

У поточному році в ОБСЄ головує Казахстан, в 2011 році буде головувати Литва, а в 2012 році - Ірландія.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...