Янукович відвідає кримські підприємства Фірташа і Клюєва

24 квітня 2012 в 13:44
Джерело у кримському уряді повідомило, що до візиту президента готують кілька промислових об'єктів. Янукович планує відвідати «Кримський титан» і одне з підприємств з виробництва альтернативної енергетики.

У п'ятницю, 27 квітня, президент Віктор Янукович відвідає у Криму кілька промислових об'єктів. Про це ZN.UA повідомили у Раді міністрів автономії.

Відсутність офіційного повідомлення в уряді автономії пояснюють тим, що програма робочої поїздки президента ще не затверджена остаточно і уточнюється. Однак співрозмовник повідомив, що до візиту президента готують кілька промислових об'єктів.

«Це, швидше за все, буде «Титан» в Армянську і одне з підприємств з виробництва альтернативної енергетики - сонячної або вітроенергетики, які знаходяться у Сакському районі», - повідомило джерело в уряді АРК.

Як відомо, підприємства «кримської хімії» - «Кримський титан» і «Кримський содовий завод» - контролюються групою компаній Group DF, раду директорів якої очолює олігарх Дмитро Фірташ. У кінці березня, під час поїздки до Криму, Фірташ повідомив, що має намір побудувати в найближчі 3-4 роки ще один завод з виробництва діоксиду титану такою ж потужністю, як у діючого «Титана» - до 120 тисяч тонн на рік. Також було заявлено про намір розпочати виробництво харчової соди (зараз кримський завод випускає тільки технічну), яку на сьогодні в Україні не випускає ніхто.

Виробником сонячної енергії у Криму є станції компанії Activ Solar, яку пов'язують з братами Клюєвими. Як вдалося встановити в ході журналістського розслідування «Української правди», керівником Activ Solar є зять Сергія Клюєва - Каве Ертефай, а засновником значиться траст з Ліхтенштейну P&A CORPORATE TRUST. Згідно з даними британського реєстру, цей же P&A CORPORATE TRUST є власником англійської фірми Blythe (Europe) Ltd, яка значиться власником 35% київської компанії «Танталіт» - номінального власника резиденції Віктора Януковича «Межигір'я».

Як повідомляло ZN.UA, в січні 2012 року Радмін Криму передав в оренду восьми фірмам, в назвах яких є слово «Солар», земельні ділянки площею 336 га. На засідання уряду Криму, яке відбудеться завтра, 25 квітня, винесені проекти рішень про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок 12 фірмам, в назвах яких також присутнє слово «Солар». Площа ділянок невідома - проекти постанов на сайті СМ АРК відсутні.

Читайте також:

Сонячні електростанції отримали від держави більше інвестицій, ніж всі обленерго разом узяті

Янукович визнав, що Україна втрачає конкурентні переваги на традиційних експортних ринках

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...