Топ Новини

Янукович в Чикаго підтримав поетапне завершення операції в Афганістані і зустрівся з президентом Польщі

21 травня 2012 в 18:00
Президент Віктор Янукович заявив на саміті НАТО в Чикаго, що Україна підтримує поетапне завершення спільної військової операції в Афганістані до кінця 2014 року. А перед засіданням держав-контриб'ютерів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані Янукович зустрівся з президентом Польщі Броніславом Коморовським.
h.jpg
Прес-служба

Україна послідовно підтримує реалізацію Лісабонської стратегії НАТО, яка передбачає поетапне завершення спільної військової операції в Афганістані до кінця 2014 року. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на засіданні держав - контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані та запрошених до участі країн.

"Ми також підтримуємо продовження тісної співпраці з Афганістаном у рамках політики довготривалого партнерства на 2015-2024 роки та на подальшу перспективу, що передбачено новим стратегічним планом НАТО щодо Афганістану", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба глави держави.
 
Президент також зазначив, що понад десять років діяльності Міжнародних сил сприяння безпеці зробили важливий внесок у справу становлення та розвитку Афганістану. У цьому контексті він високо оцінив участь українських миротворців у складі сил цієї міжнародної коаліції з травня 2007 року.
 
Перед початком засідання Північноатлантичної ради НАТО Янукович поспілкувався з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим і президентом Турецької Республіки Абдуллахом Гюлем.
 
Крім того, в Чикаго відбулася зустріч у форматі "віч-на-віч" Януковича і президента Польщі Броніслава Коморовського.
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...