Топ Новини

Янукович: Результати 2012 року виявилися значно гіршими, ніж очікувалося

3 січня 2013 в 13:38
Президент зазначив, що попередній склад Кабінету міністрів не повністю виконав поставлені завдання щодо реформ і забезпечення зростання економіки. Перед новим урядом поставлено завдання у найкоротші терміни підготувати заходи з перебудови економіки.
yanukovich.png
censor.net.ua

Президент Віктор Янукович вважає, що результати 2012 року виявилися значно гіршими, ніж прогнозувалися. Про це він заявив в інтерв'ю «Комсомольській правді в Україні».

У той же час, за словами глави держави, ключовим, «можна сказати, історичним» досягненням є успішне проведення Євро-2012. «Світ відкрив для себе Україну з найкращої сторони. Наші зусилля і витрати повністю виправдали себе», - сказав Янукович.

Серед інших яскравий подій минулого року, президент також назвав обрання нового парламенту і призначення нового складу Кабінету міністрів.

Відповідаючи на питання, за якими критеріями проходив відбір на посади міністрів і чому Президент вирішив залишити на посаді глави уряду Миколи Азарова, Янукович зазначив, що знає Азарова як досвідченого і відповідального управлінця.

«Саме на його плечі ліг порятунок України від дефолту, який нам прогнозували багато іноземних експертів у 2010 році. У той же час, варто визнати, що попередній склад Кабінету міністрів не повністю виконав поставлені завдання з виконання реформ і забезпечення зростання економіки. Це призвело до того, що результати 2012 року виявилися значно гіршими, ніж прогнозувалися», - зокрема, заявив президент.

Саме тому, за його словами, перед новим урядом поставлено завдання спільно з ученими та підприємцями у найкоротші терміни підготувати заходи щодо структурної перебудови економіки з метою розширення внутрішнього ринку.

«Серед ключових інструментів досягнення цієї мети я бачу запровадження активної політики імпортозаміщення, перехід до системної політики соціальної справедливості і продовження політики дерегуляції», - зазначив Янукович, додавши, що, виходячи з поставлених завдань і відбиралися претенденти на посади керівників відомств.

Читайте також:

Якби президентські вибори відбулися сьогодні, Янукович програв би будь-кому з опозиційних кандидатів

Янукович вимагає від Азарова не повторювати помилок 2012 року

Азаров роздав завдання міністрам на 2013 рік

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...