Янукович призначив голову Укрморрічінспекції. З Маріуполя

1 серпня 2011 в 10:49
Президент України Віктор Янукович призначив головою Державної інспекції України з безпеки на морському і річковому транспорті (Укрморрічінспекції) Григорія Соболевського, а його першим заступником - Бориса Никифорова.

Відповідні укази за № 785/2011 та № 786/2011 були підписані головою держави і опубліковані на його офіційному сайті у понеділок.

Державна інспекція України з безпеки на морському і річковому транспорті була створена указом президента 8 квітня.

Згідно з документом, це центральний орган виконавчої влади, який займатиметься експертизою транспортування пасажирів та небезпечних вантажів, а також профілактичними заходами щодо попередження аварій на водному транспорті. Укрморрічінспекція уповноважена видавати ліцензії на госпдіяльність з перевезень на водному транспорті, проводити сертифікацію і реєструвати судна у Державному судновому реєстрі і у Судновій книзі України.

Крім того, передбачається, що інспекція буде брати участь у діяльності міжнародних організацій та забезпечувати виконання відповідних зобов'язань.

Г.Соболевський раніше (з 2004 року) очолював Маріупольську інспекцію з підготовки та дипломування моряків, у 1999-2004 рр. був капітаном далекого плавання.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...