Янукович похвалив депутата, який відкликав закон про наклеп

26 вересня 2012 в 05:25
Віктор Янукович називає помилкою внесення ухвалення закону про введення кримінальної відповідальності за наклеп. Президент припустив, що парламент, котрий проголосував за цей проект закону, можливо, не зовсім зрозумів, про що йде мова.
yanukovich.jpg
obozrevatel.com

Президент України Віктор Янукович називає помилкою автора внесення на розгляд парламенту закону про введення кримінальної відповідальності за наклеп. Про це він сказав в інтерв'ю українським журналістам у Нью-Йорку.

"Ви ж розумієте, що Віталій Журавський не випадково прийняв таке рішення (відкликати закон), він хоче виправити помилку, яку зробив особисто", - сказав президент.

За його словами, автор закону, почувши думку президента, своїх однопартійців прийняв рішення відкликати закон. Янукович висловив думку, що парламент, котрий проголосував за цей проект закону, можливо, не зовсім зрозумів, про що йде мова: "Взагалі такі рішення поспішно приймати неможливо, ми уважно сьогодні ставимося до підготовки будь-яких законів, особливо тих, які пов'язані з виконанням Україною зобов'язань перед Радою Європи", - сказав президент.

- Партія регіонів вирішила відкликати закон про наклеп


Подібні закони повинні проходити оцінку європейських експертів: "Якщо ми говоримо, що створюємо для журналістів всі умови, а чинимо навпаки - цього ніхто не зрозуміє", - підкреслив президент, додавши, що в Україні потрібно застосовувати європейські стандарти.

Нагадаємо, автор ініціативи про введення кримінальної відповідальності за наклеп, депутат від Партії регіонів Журавський запропонував Верховній Раді скасувати прийнятий в першому читанні відповідний законопроект.

Він зареєстрував в парламенті проект постанови про скасування рішення про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини.

Читайте також:

Стартувала акція протесту проти законопроекту про наклеп

Регіонал пообіцяв прийняти закон про наклеп, щоб журналісти «не писали фігню»

Ківалов задоволений, що журналісти тепер вже не зможуть його безкарно обмовити

Чечетов запевнив, що закон про наклеп до виборів приймати не будуть: Ми хочемо перемогти красиво

У Януковича обіцяють «продовжувати боротьбу» проти ухвалення закону про наклеп

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...