Янукович переконаний, що реформи пішли на користь українському народу

14 вересня 2012 в 08:56
Віктор Янукович заявив, що Податковий кодекс, закони про боротьбу з корупцією, судові реформи пішли на користь українському народу і державі. А Кримінально-процесуальний кодекс після модернізації «наблизить Україну до стандартів права».
yanukovich.jpg
obozrevatel.com

Всі реформи, які провів уряд за останні два роки, пішли на користь українському народу і державі, запевнив президент України Віктор Янукович, виступаючи на саміті YES в Ялті.

"Ми будемо продовжувати шлях реформ, модернізації країни, яим ми йдемо вже два роки. І всі зміни йдуть на користь українському народу і державі. При цьому практично всі реформи пов'язані також і з міжнародним співробітництвом. Шлях реформ непростий, але ми його подолали і будемо долати далі", - заявив він.

- Євросоюз чекає від України прогресу в правосудді, виборах та реформах

Президент сказав, що реформи, які втілює нинішня влада, проводяться вперше за час Незалежності України.

"Все, що ми робимо - робиться вперше за час Незалежності України. Ми ввели Податковий кодекс, закони про боротьбу з корупцією, судові реформи. Все, що стосується Конституції - це результат роботи Асамблеї з провідними експертами. Також ми модернізуємо Кримінально-процесуальний кодекс, який наблизить Україну до стандартів права ... Реальний дефіцит в Україні на даний час - 1,7%, а з урахуванням нафти і газу - близько 3%", - підкреслив політик.

9-та Ялтинська щорічна зустріч «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом», організована «Ялтинською європейською стратегією» (YES) у партнерстві з фондом Віктора Пінчука, проходить з 13 по 16 вересня в Лівадійському палаці Ялти.

Читайте також:

Янукович назвав реформи, гроші на які у 2013 році потрібно виділити в першу чергу

Янукович має намір пройти шлях євроінтергації до кінця, але тільки після виборів

У Євросоюзі сподіваються, що після виборів в Україні буде уряд, який прискорить зближення

Євросоюз висунув Україні умови для проведення саміту

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...