Топ Новини

Янукович назвав три пріоритети при проведенні реформ у 2012 році

13 січня 2012 в 12:05
На 2012 рік президент України Віктор Янукович визначив три головних акценти, на яких повинні зосередитися всі, хто буде займатися реалізацією реформ у країні.
miroshnichenko_-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це на брифінгу повідомив представник президента у Верховній Раді, народний депутат Юрій Мірошниченко.

«Прийняття закону, на переконання президента, не є кінцевою метою реформи. Тільки імплементація, реалізація закону, щоб люди відчули покращення свого життя, - ось що є очікуваним результатом тієї чи іншої реформи, цитує Ю.Мірошниченка прес-служба глави держави. - Три пріоритети визначено президентом: це міжсекторальна координація реформ в 2012 році; це перенесення акценту (реалізації реформ) з центру на регіони; це критерії оцінки, виходячи вже з покращення якості життя громадян України».

Представник президента у парламенті підкреслив, що у 2012 році реформування здійснюватиметься за такими головними напрямами: енергетичний сектор, питання дерегуляції, розвитку підприємництва та надання адмінпослуг; сфера освіти і розвиток науково-технічної галузі; міжнародна економічна інтеграція, соціальна сфера; державні фінанси та управління; фінансовий сектор, сільське господарство і ринок землі, ЖКГ, медичне обслуговування; приватизація та управління державною власністю; розвиток транспортної інфраструктури; національні проекти.

«Ось 14 напрямків реформ, які будуть у фокусі уваги і президента, і парламенту, і Кабінету міністрів. Якщо у 2011 році акцент було зроблено безпосередньо на механізмах реформування окремих галузей, то 2012 рік буде ставити за мету вже міжсекторальну координацію. Зміщується акцент на поєднання і узгодження реформ між собою», - підкреслив Ю.Мірошниченко.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...