Янукович і радий "куди-небудь" відправити Тимошенко, але закон не дозволяє

18 травня 2012 в 19:09
Президент запевняє, що питання лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном може вирішуватися виключно в рамках законодавства, і особисто від нього ніяк не залежить.

 

Президент Віктор Янукович запевняє, що питання лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном може вирішуватися виключно в рамках законодавства, і особисто від нього ніяк не залежить.
 
Про це він заявив в інтерв'ю донецьким журналістам, що у п'ятницю, 18 травня, показав "Перший національний".
 
Зокрема президент розповів, що коли він прибув в аеропорт в Донецьку, люди, які його там зустрічали, почали задавати питання в контексті бойкоту Євро-2012 і можливість вивезення Юлії Тимошенко на лікування за кордон.
 
політична складова. Йде якесь політичне життя. Так, ми маємо цю проблему. Припустимо, я кажу, вам все це докладно розповідати чи ні? Вони мені кажуть: "Та ні, та ви її відправте куди-небудь, цю Тимошенко , пишуть же: хочуть її забрати, хай її лікують". Але справа в тому, що я не можу цього зробити за законом", - сказав він.
 
"Якби я міг це зробити, і від мене б це залежало, я б це зробив", - додав президент.
 
Янукович уточнив, що "закони не дозволяють, і потрібні відповідні рішення в рамках закону, щоб це можна було зробити".
 
"А Євро-2012 буде, будуть уболівальники, ну, хтось не приїде, з тих, хто вирішив якимось чином висловити своє ставлення до Тимошенко", - підсумував він. ! Zn
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...