Топ Новини

Янукович готовий нарощувати співпрацю з Митним союзом

22 жовтня 2012 в 14:30
Янукович на зустрічі з Путіним заявив, що співпраця з Митним союзом буде приносити користь українським товаровиробникам. У свою чергу Путін зазначив, що питання приєднання до Митного союзу - це суверенний вибір держави.
_putin.jpg
президент.рф

Поглиблення співпраці з Митним союзом буде приносити користь українським і російським товаровиробникам. Про це сказав президент України Віктор Янукович на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Ми вважаємо, що співпраця з Митним союзом буде приносити користь нашим товаровиробникам. Ми повинні глибину цих відносин збільшувати, це буде приносити економіці лише користь», - сказав Янукович, звертаючись до Путіна, під час протокольної зйомки.

У свою чергу, Путін зазначив, що співпраця Росії та України успішно розвивається як у політичній сфері, міжнародних справах, так і в економіці - зростає товарообіг, відбувається подальша диверсифікація економічних зв'язків.

Путін зазначив, що питання приєднання до Митного союзу - це суверенний вибір держави, проте нагадав про глибокий ступінь кооперації між Росією та Україною, а також про таку об'єднуючу дві країни сферу, як ринки збуту товарів. «Це настільки важливо для перспектив, як російської, так і української економіки, що це природно - створювати особливі умови для розвитку коопераційних зв'язків», - сказав президент РФ.

Нагадаємо, днями президент Віктор Янукович заявив, що Україна ще не готова відповісти на питання про приєднання до Митного союзу. Україна вивчає діяльність Митного союзу, і тільки після ретельного аналізу результатів його роботи будуть прийматися рішення про подальші форми співпраці з цим об'єднанням, зазначив Янукович.

Як відомо, зараз Україна пропонує співробітництво з Митним союзом за формулою 3+1, проте Росія вважає такий формат неприйнятним.

Читайте також:

Бойко запевнив, що Україна не буде вступати в Митний союз в обмін на газову знижку

Росія заманює Україну в Митний союз майже триразовим зниженням ціни на газ

Майже 70% прихильників Партії регіонів хочуть до Митного союзу з Росією

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...