Топ Новини

Якщо Янукович продовжить «поводити себе зарозуміло», бойкоти повторяться, - євродепутат

10 травня 2012 в 12:48
Якщо український уряд і глава держави продовжать «поводити себе зарозуміло», бойкоти можуть повторитися, вважає депутат Європарламенту з Естонії. Бойкоти припиняться, коли від української влади будуть надходити чіткі сигнали про поліпшення ситуації.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Депутат Європарламенту, член делегації зі зв'язків з Україною Сіїрі Овіїр (група ліберальних партій, Естонія) не виключає можливості повторення бойкотів Україні, подібних до відмови лідерів низки держав приїхати на Ялтинський саміт країн Центрально-Європейської Ініціативи.

"Бойкот - це завжди крайній захід, особливо, коли мова йде про учасників саміту такого високого рівня. Політики високого рівня ніколи не приймають такі рішення без детальних роздумів про наслідки", - сказала депутат.

У той же час, на думку Овііїр, якби лідери Європейського Союзу не підтримували розвиток демократичної України, то ніколи не погодилися б навіть на підготовку Угоди про асоціацію.

"З іншого боку, наша увага була прикута до колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, її процесу і всього, що стосується цього випадку. Як би там не було, я вважаю, що Партія регіонів, український уряд і президент недостатньо часу спілкувалися з Європейським Союзом. Наприклад, якщо ми згадаємо останній інцидент з пані Тимошенко - погане ставлення до неї у в'язниці - ми відзначаємо, що українські ЗМІ або політики не спростували новини і не надали доказів, що заслуговують на довіру, щоб переконати, що цього не було", - сказала Овіїр.

"Якщо український уряд і глава держави продовжать поводити себе зарозуміло, тоді так, можливо, що такі бойкоти можуть відбуватися знову. З метою зупинки бойкотів міжнародне співтовариство має стати свідком чітких сигналів або дій з боку українських лідерів з метою поліпшення поточної ситуації", - додала депутат.

Бойкот Ялтинського саміту - попередження перед дипломатичною ізоляцією, - євродепутат

Овіір зазначила, що добрі і конструктивні відносини між Україною і ЄС - в інтересах обох сторін. При цьому за словами депутата, якщо Україна все ще зацікавлена у просуванні до цієї мети, тоді владі варто переглянути свої підходи у внутрішній політиці.

"Те, що відбувається навколо Тимошенко, - це не тільки предмет внутрішніх справ, це має більш широкий вплив", - зазначила Овіїр.

Вона також додала, що як член делегації зі співпраці з Україною підтримує відкриту і прозору співпрацю між ЄС і Україною.

При цьому депутат ще раз підкреслила важливість поліпшення спілкування між сторонами, що може запобігти багатьом непорозумінням, які трапляються, коли рішення приймаються не прозоро.

Читайте також:

Італійський парламент вимагає звільнити Тимошенко

Кузьмін заявив, що синців Тимошенко ніхто не бачив

Янукович сам сказав, що справа Тимошенко не кримінальна, — євродепутат

Ялтинський саміт відкладено

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...