Топ Новини

Якби Тимошенко була на свободі, рейтинг «Батьківщини» був би майже в 2 рази вище

12 жовтня 2012 в 15:11
Те, що Тимошенко перебуває у в'язниці, значно знижує рейтинг Об'єднаної опозиції «Батьківщина». Партія могла б отримати додаткові 10 п.п.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Чверть українців (24%) швидше за все проголосували б партію «Батьківщина», якби її лідер Юлія Тимошенко була на волі і очолювала список партії, що значно більше, ніж сьогоднішній рейтинг партії. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

За таких умов проголосувати за «Батьківщину» могла третина прихильників «Свободи», більше чверті прихильників «УДАРу» та партії «Україна - Вперед!», а також кожен десятий невизначений.

-
«Батьківщина» поділилася рейтингом з Кличком і Тягнибоком

Нагадаємо, що за останній місяць рейтинг «Батьківщини» значно знизився за рахунок перетікання її прихильників до партій «УДАР» і «Свобода».

На початок жовтня за «Батьківщину» були готові голосувати 14% від усіх опитаний і 16,5% від тих, хто має намір прийти на вибори.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 25 вересня - 5 жовтня 2012 серед 2000 респондентів по всій Україні. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Похибка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Читайте також:

Майже 20% українців готові до масових протестів проти фальсифікації виборів


Міліція готується до акцій протесту після виборів

УДАР обігнав «Батьківщину» в передвиборній гонці


Тягнибок буде «гризтися» з владою за кожен вкрадений голос

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...