Топ Новини

WSJ порадила Януковичу готуватися ретельніше, перш ніж ставати в позу реформатора

12 жовтня 2011 в 09:01
У серпні президент Віктор Янукович опублікував у газеті The Wall Street Journal статтю, де вихваляв Україну як сучасну й динамічну країну, яка має намір позбавитися від «залишків радянської корупції» і в майбутньому стати «гордим членом ЄС».
yanukovich_europe__l25623.jpg
пресс-службы президента Украины (president.gov.ua)

«Семирічний тюремний вирок, винесений вчора судом Києва колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко робить ці претензії абсурдними», - пише The Wall Street Journal у редакційній статті.

«Перш ніж ставати в позу реформатора Янукович повинен краще готуватися», - зазначає видання.

WSJ нагадує, що В.Янукович брав участь у президентських виборах 2004 року і навіть переміг. Однак міжнародні спостерігачі визнали вибори сфальсифікованими, і після Помаранчевої революції він змушений був визнати свою поразку. В.Януковича ніхто не переслідував, і він виграв чесні вибори у напруженій боротьбі з Ю.Тимошенко.

У сучасних демократичних країнах політичні розбіжності налагоджуються політичними засобами, різні погляди на політику не криміналізуються. «В Україні за В.Януковича справа йде інакше: проти опозиції розгорнута кампанія залякування і переслідування», - йдеться у статті.

Як властиво автократії, що імітує повагу до закону, уряд В.Януковича спробував дистанціюватися від судового процесу. Але, якщо Янукович серйозно хоче ввести Україну до кола сучасних та динамічних країн, йому слід припинити судове переслідування опозиції і дозволити Ю.Тимошенко та іншим вільно брати участь у парламентських виборах, зазначає видання.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...