Топ Новини

ВР ухвалила Повітряний кодекс України

19 травня 2011 в 10:39
Верховна Рада у четвер, 19 травня, ухвалила Повітряний кодекс і законодавчо розділила авіацію в Україні на цивільну та державну. Окрім того, передбачено створення нового органу.
rada_ knopkodav .jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.
 

Згідно з документом, цивільна авіація задовольняє потреби держави і громадян у повітряних перевезеннях і авіаційних роботах та виконанні польотів в особистих цілях і ділиться на комерційну авіацію і авіацію загального призначення.

Державна авіація використовує повітряні судна з метою забезпечення національної безпеки та оборони держави і захисту населення.
Уповноваженим органом виконавчої влади у галузі державної авіації є Міністерство оборони. У цивільній авіації уповноважений орган тільки необхідно створити.
 

Статус нового центрального органу виконавчої влади визначить президент. Новий орган буде встановлювати критерії безпеки авіації, аналізувати і визначати існуючий рівень безпеки, на нього ж покладено проведення планових і позапланових перевірок, інспектування суб'єктів та об'єктів авіаційної діяльності тощо.
 

Повітряний кодекс передбачає, що розслідування авіаподій та інцидентів з цивільними повітряними суднами покладається на спеціалізовану експертну установу з розслідування авіаційних подій.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 30 листопада 2010 року прийняла за основу проект Повітряного кодексу України.

За відповідне рішення на пленарному засіданні у вівторок проголосував 251 народний депутат.

21 вересня проект Повітряного кодексу було зареєстровано у Верховній Раді.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...