Воронезька область Росії приєдналася до єврорегіону "Донбас"

8 грудня 2012 в 09:14
Єврорегіон "Донбас", куди входять дві прикордонні області України - Луганська і Донецька, а також російська Ростовська, прийняв ще одну область РФ.

Воронезька область Росії увійшла до складу єврорегіону «Донбас».

Відповідну угоду було підписано 7 грудня в російському місті Ростов-на-Дону на черговому засіданні ради єврорегіону «Донбас».

«Я радий, що нас прийняли в єврорегіон. Ми давно хотіли увійти в цю структуру, оскільки Воронезька область свої найбільш протяжні кордони має саме з Україною і Ростовською областю, і питання про економічне і, головне, прикордонне співробітництво назріло давно. Ми дуже близькі і в нас багато спільних тем і проблем», - заявив губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв під час підписання угоди.

Також у рамках засідання було підписано ряд договорів про встановлення побратимських зв'язків між муніципалітетами південної України та Ростовської області РФ.

Нагадаємо, єврорегіон «Донбас» створено 29 жовтня 2010 року. Він включає в себе дві українські області - Луганську і Донецьку, а також російську - Ростовську.

Єврорегіон - європейська форма міжнародної інтеграції, заснована на співпраці декількох територіальних утворень, розташованих у прикордонних районах сусідніх держав.

Створення єврорегіону дозволяє його учасникам створювати спільні економічні структури, розвивати прикордонну торгівлю, реалізовувати різні проекти в галузі туризму, екології, спорту і культури.

Читайте також:

Росія перевищила допустиму присутність своєї морської піхоти в Криму, - експерт

Клінтон підозрює, що під маркою Митного союзу Росія запускає процес «радянізації»

Янукович вирішив, що Україні необхідно приєднатися до деяких положень Митного союзу

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...