Топ Новини

Власенко вважає, що Кірєєв гірший за Германа Герінга

20 липня 2011 в 06:50
Захисник Юлії Тимошенко народний депутат Сергій Власенко вважає, що процес над лідером БЮТ проходить менш демократично, ніж процес щодо підпалу Рейхстагу у 1934 році.

Відповідаючи на запитання про його ставлення до того, що Тимошенко назвала суддю Кірєєва «фашистом», Власенко відповів, що дотримується такої ж думки.

«Я вам більше скажу - він гірший, ніж фашист. Тому що Герман Герінг, який слухав справу Димитрова у 1934 році, будучи фашистом, дозволив пряму радіотрансляцію, давав можливість виступати, забезпечив право на захист, що спричинило виправдувальний вирок», - сказав Власенко в інтерв'ю «КоммерсантЪ-Украина».

Депутат акцентував увагу на тому, що і суддя, і прокурор намагаються завести Тимошенко у безвихідну ситуацію, але при цьому опускаються до абсурду.

«Щоб ви розуміли абсурдність порушеної справи: прокурор дозволив собі вчора (18 липня .- ред.) на судовому засіданні сказати приблизно наступне: навіщо вам так багато часу на ознайомлення, адже з тих 5 тис. сторінок, про які ви весь час говорите, там тільки тисяча сторінок варта уваги, а інші - ні. І це говорить прокурор! Це маразм.

Прокурор не був проінструктований і, будучи не надто обізнаним, ляпнув те, що вважав за потрібне, і сказав правду. Але для того, щоб зрозуміти, які з цих 5 тис. сторінок належать до тієї тисячі, потрібно прочитати все», - сказав Власенко.

У таких умовах, вважає Власенко, існує висока ймовірність, що вирок буде зачитано в порожній залі і такий, який потрібен владі.

«При таких складових є дуже висока ймовірність того, що пан Кірєєв вижене всіх із зали, як він вже це робив, і зачитає вирок порожньому стільцю. У цьому вироку буде все те, що вкладуть в голову панові Кірєєву. Ви ж прекрасно розумієте, що він не самостійно діє», - резюмував Власенко.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...