Власенко сумнівається, що суд залишить Тимошенко у спокої на 8 тижнів

31 липня 2012 в 17:45
Власенко повідомив, що в ЦКЛ №5 "Укрзалізниці", де Тимошенко проходить курс лікування, приміщення для проведення відеоконференції знаходиться на 9-му поверсі - на тому ж, де знаходиться і палата екс-прем'єра.
_vlasenko_-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко сумнівається, що суд у справі корпорації "ЄЕСУ" врахує рекомендації лікарів про необхідність забезпечити спокій його підзахисної на період до 8 тижнів.

"Суду ці рекомендації по барабану ... Це не суд, це профанація ... Прокурори кажуть заготовками. Я сьогодні зацитував і подав письмову відмову Юлії Тимошенко від участі у відеоконференції. Про що вони далі могли говорити? Вони могли сказати: все, стоп, є письмова відмова . Але вони будуть відеоконференцію організовувати. У них все (обладнання для проведення відеоконференції - ред.) коштує - вони навіть не приховують нічого", - сказав Власенко.

- Суд у справі Тимошенко не дозволив відеоконференцію, засідання знову перенесено

Власенко повідомив, що в Центральній клінічній лікарні № 5 "Укрзалізниці", де Тимошенко проходить курс лікування, приміщення для проведення відеоконференції знаходиться на 9-му поверсі - на тому ж, де знаходиться і палата екс-прем'єра.

"На 9-му поверсі вже сидить людина за комп'ютером прямо біля дверей. Прямо за дверима, наскільки я знаю, величезний екран майже на всю кімнату, лежанка для Юлії Володимирівни, місця для охоронців, і вночі тут чергував дуже велика кількість співробітників міліції", - сказав Власенко.

Він повідомив також, що має намір направити депутатський запит, щоб з'ясувати, зокрема, за які кошти була закуплена і встановлена ​​апаратура для проведення відеоконференції.

Як повідомлялося, 30 липня лікарі з берлінської клініки "Шаріте" звернулися з проханням забезпечити період спокою для Ю.Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКЛ № 5, до 8 тижнів. Перший заступник міністра охорони здоров'я - голова міжнародної медичної комісії Раїса Моісеєнко припустила, що суд візьме до уваги їхні рекомендації.

За її словами, українські та німецькі лікарі також рекомендують Ю.Тимошенко скоротити кількість зустрічей.

Раніше на засіданні 31 липня держобвинувач у справі заявив клопотання про участь екс-прем'єра в судових засіданнях в режимі відеоконференції. На це адвокат Власенко зачитав заяву Тимошенко про відмову брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції. Було вирішено, що наступне засідання у справі ЄЕСУ призначено на 14 серпня.

Як відомо, Київський райсуд Харкова розглядає справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ. В обвинувальному висновку говориться, що компанія завдала державі збитків в розмірі понад 30 млн грн, а особисто Тимошенко не сплатила понад 681 тисячі гривень податків.

25 червня суд постановив призначити Тимошенко проведення судмедекспертизи стану її здоров'я, яка повинна визначити, чи здатна вона сприймати інформацію та відповідати на питання суду і сторін процесу, а також чи має обвинувачена медичні протипоказання до участі в судових засіданнях.

Оприлюднені 20 липня результати судмедекспертизи стану здоров'я Тимошенко свідчать, що екс-прем'єр «може бути присутнім на заходах за межами лікарні, що вимагають сприйняття усної та письмової інформації».

У той же час, на засіданні 23 липня Тимошенко знову не була присутня. Суд постановив неможливим розглядати справу за відсутності екс-прем'єра і переніс засідання на 31 липня. Суд також постановив залучити до матеріалів справи висновки судмедекспертизи про стан здоров'я Тимошенко.

Раніше в пенітенціарній службі повідомляли, що якщо Тимошенко знову відмовиться їхати в суд добровільно, вони обіцяють «мирний і без бійки» рішення проблеми. Сама ж Тимошенко вже заявила, що буде чинити фізичний опір, якщо її спробують доставити в суд силою.

Читайте також:

Біля суду зібралися близько 2,5 тис. прихильників і противників Тимошенко

Cуд продовжить розглядати другу справу проти Тимошенко


Тимошенко пообіцяла опір у випадку примусової доставки в суд

Тимошенко привезуть у вівторок на суд «мирно і без бійки»

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...