Топ Новини

Власенко переконаний, що Тимошенко привезуть до суду 31 липня

26 липня 2012 в 10:03
За словами адвоката екс-прем'єра, незважаючи на те, що судмедекспертиза не дає прямої відповіді, чи може Тимошенко брати участь у судових засіданнях, 31 липня колишня глава уряду буде доставлена ​​до суду.

Екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в лікарні Харкова, доставлять на судове засідання у справі корпорації «Єдині енергетичні системи» 31 липня, заявив її захисник Сергій Власенко в інтерв'ю ТСН.

«Вони будуть везти Юлію Володимирівну 31 липня», - сказав адвокат.

У той же час він зазначив, що лікарі Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи не дали відповіді, чи може Тимошенко брати участь у судовому засіданні.

«Серед інших питань експертам було поставлено конкретне питання: чи може за станом здоров'я Юлія Володимирівна бути присутньою на судовому засіданні? Не деінде, а в суді? Експерти не ризикнули відповісти на це питання ствердно. Вони написали якусь абракадабру, під яку можна підігнати все що завгодно. Вони написали, що за станом здоров'я немає протипоказань на участь Юлії Тимошенко в заходах за межами лікарні, що вимагають концентрації, а також сприйняття усного та писемного мовлення. Під це визначення потрапляє цирк, театр, відвідування лекцій в університеті ... Але експертам було поставлено пряме запитання: на судовому засіданні може бути присутньою? На наш погляд, вони на це питання не відповіли», - сказав він.

- Суд Тимошенко щодо ЄЕСУ перенесли на 31 липня

Як відомо, Київський райсуд Харкова розглядає справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ. В обвинувальному висновку йдеться, що компанія завдала державі збитків в розмірі понад 30 млн грн, а особисто Тимошенко не сплатила понад 681 тисячу гривень податків.

25 червня суд постановив призначити Тимошенко проведення судмедекспертизи стану її здоров'я, яка повинна визначити, чи здатна вона сприймати інформацію та відповідати на питання суду і сторін процесу, а також чи має обвинувачена медичні протипоказання до участі в судових засіданнях.

Оприлюднені 20 липня результати судмедекспертизи стану здоров'я Тимошенко свідчить, що екс-прем'єр «може бути присутньою на заходах за межами лікарні, що вимагають сприйняття усної та письмової інформації».

У той же час, на засіданні 23 липня Тимошенко знову не була присутня. Суд постановив неможливим розглядати справу за відсутності екс-прем'єра і переніс засідання на 31 липня. Суд також постановив залучити до матеріалів справи висновки судмедекспертизи про стан здоров'я Тимошенко.

Читайте також:

Суд Тимошенко по ЄЕСУ перенесли на 31 липня

Біля суду в справі ЄЕСУ побилися прихильники і противники Тимошенко

Судмедексперти дозволили доставку Тимошенко до суду

Тимошенко вшосте відмовилася їхати до суду


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...