Власенко і Теличенко будуть представляти інтереси Тимошенко в Євросуді

23 грудня 2011 в 06:42
Інтереси екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини будуть представляти адвокати Сергій Власенко та Валентина Теличенко.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Про це повідомляє прес-служба Юлії Тимошенко.

Відповідно до рішення Європейського суду з прав людини, справу «Ю.Тимошенко проти України» прийнято до розгляду у пріоритетному порядку з огляду на характер висунутих звинувачень.

За інформацією прес-служби, у скарзі Ю.Тимошенко, поданій адвокатами В.Теличенко та С.Власенком 10 серпня, відзначається політично мотивоване переслідування екс-прем'єр-міністра.

Адвокати вважають, що рішення про взяття Ю.Тимошенко під варту було незаконним, а досудовий і судовий розгляд проходили з порушенням норм Європейської конвенції з прав людини.

Нагадаємо, 16 грудня Європейський суд з прав людини вирішив розглянути скаргу Тимошенко за прискореною процедурою.

11 жовтня Печерський райсуд засудив Ю.Тимошенко до 7 років ув'язнення за перевищення повноважень при підписанні газових угод з Росією у 2009 році.

Відразу після оголошення вироку Ю.Тимошенко заявила: «Жодний вирок мене не зупинить. Ми будемо боротися і захищати моє чесне ім'я в Європейському суді, і я переконана, що Європейський суд з прав людини винесе законне, правосудне правомірне рішення».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...