Топ Новини

Власенко має намір повернути собі депутатський мандат

9 квітня 2013 в 16:46

Захисник Тимошенко попросить ВАСУ переглянути справу про позбавлення його мандата, але більше сподівається на ЄСПЛ: якщо у Страсбурзі визнають рішення незаконним, він просто повернеться у сесійну залу.

Захисник Юлії Тимошенко, колишній народний депутат Сергій Власенко має намір повернути свій мандат і знову потрапити у Верховну Раду.

Як повідомив Власенко, якщо Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) визнає незаконним рішення про позбавлення його депутатських повноважень, він повернеться в сесійну залу.

Відповідаючи на питання про те, які юридичні дії він буде робити в такому випадку, Власенко сказав: "Ніяких. Зайду в залу і все", цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Уточнюючи, що в такому разі буде з Романом Стаднійчуком, що прийшов у Раду за списком замість Власенка, він відповів: "Це проблема Стаднійчука. Я не знаю такої людини".

Власенко висловив надію, що Європейський суд прийме рішення у його справі найближчим часом.

Але і без рішення Євросуду екс-депутат продовжить боротися: він має намір попросити Вищий адміністративний суд переглянути рішення про позбавлення його мандата у зв'язку з новими обставинами.

"Такими нововиявленими обставинами, зокрема, є те, що вже після рішення суду я брав участь у судовому засіданні справи Щербаня в допиті свідка, і у справі про вбивство Щербаня - як захисник Тимошенко. Тобто, відсутність у мене адвокатського свідоцтва і депутатського посвідчення за моєї участі в судовому засіданні, безумовно, свідчить про те, що я не здійснюю і не здійснював адвокатської діяльності, а дію на інших правових підставах у цьому судовому засіданні", - пояснив Власенко.

За словами Власенка, він усвідомлює, що йому відмовлять у задоволенні цієї заяви.

"Але давайте спробуємо використати всі юридичні механізми для того, щоб продемонструвати, що у справі Власенка немає жодних правових підстав, а це виключно політична справа", - додав він.

Нагадаємо, Власенко є захисником екс-прем'єра в ряді кримінальних справ.

6 березня ВАСУ позбавив Власенка депутатського мандата, задовольнивши позов спікера Верховної Ради Володимира Рибака. Захисник подав скаргу в ЄСПЛ, а також подав заяву до ВАСУ про перегляд його ж рішення Верховним судом України. Нещодавно стало відомо, що від адмінсуду він отримав відмову.

Читайте також:

Власенко про "тушку" Стаднійчука, що змінив його в Раді: Важко підшукати цензурні слова

Власенку дозволили виїжджати за кордон

ВАСУ відмовив Власенку в перегляді його справи

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...