Топ Новини

Влада намагається підігнати терміни лікування Тимошенко під терміни "судилищ", - опозиція

25 липня 2012 в 04:44
В опозиції різко відреагували на звернення пенітенціарної служби в МОЗ про створення комісії для визначення термінів лікування Юлії Тимошенко у стаціонарі, заявивши, що влада намагається підігнати терміни під судові процеси екс-прем'єра. Також опозиція вважає, що комісії МОЗ «вже показали всьому світу свою повну професійну некомпетентність».
tymoshenko.jpg
vnovosti.net

У партії «Батьківщина» обурені «постійною брехнею» про Юлію Тимошенко, яку нібито поширюють у пенітенціарній службі та МОЗ, і засуджують спроби пенітенціарної служби «підігнати лікування лідера опозиції під терміни судилищ».

«По-перше, нагадуємо, що лікуванням Тимошенко займаються німецькі лікарі з клініки «Шаріте». Вони постійно досліджують стан здоров'я Тимошенко, контролюють хід її лікування і неодноразово (востаннє у липні) заявляли, що лікування буде тривалим - більше півроку. При цьому на німецьких лікарів і їхні прогнози раніше ніхто не скаржився, задовольняли вони і тюремників, і МОЗ», - йдеться у заяві.

- Пенітенціарна служба просить створити комісію для визначення термінів лікування Тимошенко

Саме на німецьких лікарів міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова поклала відповідальність за лікування Тимошенко, сказано в повідомленні.
 
«По-друге, різного роду комісії МОЗ вже показали всьому світу свою повну професійну некомпетентність, коли брехали про стан здоров'я Тимошенко, позбавляли її медичної допомоги і дозволяли проводити судилища у медчастині Лук'янівського СІЗО у ліжку хворої людини. Тому для визначення процесу подальшої реабілітації Тимошенко ніякі нові комісії не потрібні, тому довіри до них вона не має», - заявили в опозиції.

У «Батьківщині» нагадали, що лідера опозиції майже місяць виводили зі стану голодування, а реабілітація почалася лише в перших числах червня.

Нагадаємо, 24 липня пенітенціарна служба звернулася до МОЗ з проханням про створення спільної комісії фахівців міністерства, ДПТС України і німецьких лікарів клініки «Шаріте» для визначення термінів подальшого лікування Юлії Тимошенко в стаціонарі.

Читайте також:

Тимошенко «як виняток» дозволили зустрітися з послом Євросоюзу


Тимошенко буде балотуватися за мажоритаркою на позачергових виборах, — опозиція

Зустріч екс-президента Європарламенту з Тимошенко тривала три години

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...