Топ Новини

Вітренко вірить, що Каддафі живий і буде жити

21 жовтня 2011 в 05:59
Голова Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко вірить, що колишній лідер Лівії Муаммар Каддафі живий.

«Я сподіваюся на те, що Муаммар Каддафі залишився живим і потім буде виступати на суді обвинувачем злочинів НАТО, злочинів країн Євросоюзу, які розтоптали міжнародне право і розв'язали війну. Ви вдумайтеся у масштаби їхніх злочинів: 50 тисяч вбито, 200 тисяч поранено, 2 мільйони біженців. Ось що зробили ці яструби, ці злочинці! Я вірю в те, що Муаммар Каддафі живий. Буду до кінця сподіватися», - сказала Н.Вітренко в інтерв'ю УНН.

На уточнююче питання, чи не збирається вона поїхати до Лівії, Н.Вітренко відповіла:

«Я їздила на міжнародну конференцію, яку організовував Муаммар Каддафі. А зараз, коли злочинці захопили владу, то які конференції можуть проводитися? Ви розумієте, що це наркомани і наставники Аль-Каїди або ж керівники Аль-Каїди. Яка нормальна людина зараз може їхати до Лівії?».

Н.Вітренко також зазначила, що буде чекати, що у Лівії буде наведено лад міжнародними структурами, щоб влада у Лівії «була законно обрана, а не злочинна».

Нагадаємо, що поваленого лівійського диктатора М.Каддафі було вбито у четвер, 20 жовтня, під час штурму останнього оплоту своїх прихильників, міста Сирта. Після смерті полковника і взяття Сирта війна у Лівії фактично закінчена, а НАТО оголосило про закінчення військової операції.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун назвав день загибелі М.Каддафі історичною датою для лівійського народу. «Ми всі бачили повідомлення про смерть полковника М.Каддафі і закінчення боїв у Сирті та інших містах. Очевидно, що цей день знаменує історичні зміни для Лівії», - заявив він.

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...