Вирішення питання про перемир'я між владою Ізраїлю і рухом ХАМАС не досягнуто

20 листопада 2012 в 20:42
Офіційні представники Ізраїлю не підтвердили повідомлення про досягнення домовленостей, які зупинять тижневий обмін ударами між сторонами конфлікту і попередять ввезення ізраїльських сухопутних військ у сектор Газа. Раніше ХАМАС повідомив про досягнуту угоду щодо припинення вогню.
911398893.jpg
РИА Новости

Ізраїль дає час дипломатичним зусиллям для розв'язання кризи навколо сектора Газа, але продовжує наполягати на міжнародні гарантії припинення ракетного обстрілу і контрабанди зброї в анклав, повідомив РІА Новини джерело в ізраїльських урядових колах.

Офіційні представники Ізраїлю не підтверджують повідомлення про досягнення домовленостей, які зупинять тижневий обмін ударами між сторонами конфлікту і запобіжать ввезення ізраїльських сухопутних військ в сектор Газа. Як повідомив у вівторок телеканал "Аль-Джазіра", представник керівництва керівного в Газі руху ХАМАС Іззат ар-Рашка спростував повідомлення про досягнення домовленостей з Ізраїлем.

"М'яч ще в грі", - сказав в ефірі телекомпанії CNN прес-секретар глави ізраїльського уряду Марк Регев.

- ХАМАС заявив про перемир'я і посилив обстріл Ізраїлю. ЦАХАЛ готує наземну операцію: артпідготовка і листівки над Газою (ВІДЕО)

Співрозмовник агентства конкретизував вимоги, від яких не відмовляється Ізраїль. "Ізраїль вимагає повного припинення не тільки обстрілів, але і контрабанди, яка чревата ремілітаризацією сектора Газа. На даний момент ми даємо час для досягнення домовленості, але готові до будь-яких заходів самозахисту", - сказав він.

Чиновник додав, що Ізраїлю потрібні міжнародні гарантії виконання таких домовленостей, якщо вони будуть досягнуті: запоруки одного Єгипту, який взяв на себе функції посередника між конфліктуючими сторонами, недостатньо.

"Бачимо в Єгипті важливого партнера, але з урахуванням поновлення режиму, хотіли б, щоб частиною угоди стали й інші важливі гравці, наприклад США", - сказало джерело.

Агентство Рейтер раніше повідомило з посиланням на представника ХАМАС Аймана Таху, що перемир'я між ізраїльською армією і палестинськими набуде чинності опівночі.

Читайте також:

ХАМАС заявив про перемир'я і посилив обстріл Ізраїлю. ЦАХАЛ готує наземну операцію: артпідготовка і листівки над Газою (ВІДЕО)

В Ізраїль на «критичні переговори» вилетіла держсекретар США Хіларі Клінтон. РБ ООН не зміг прийняти резолюцію по конфліктуючим сторонам


Із сектора Газа евакуйовано 44 українця, найбільше бажаючих - близько 300

До 2020 року сектор Газа може виявитися непридатним для життя

 

За матеріалами: , , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...