Відставка Ємця - результат боротьби за контроль фармринку

19 травня 2011 в 14:29
За даними джерел ZN.UA, безпосереднім приводом, після якого міністр охорони здоров'я Ілля Ємець поклав на стіл президента заяву про відставку, стала боротьба за контроль фармринку.
emec.jpg
kmu.gov.ua

Невдалого «реформатора» І. Ємця прибрали якраз напередодні проведення тендерів і держзакупівель ліків та медобладнання, які міністр мав намір проводити під своїм особистим контролем.

За даними джерел ZN.UA, міністр не знайшов спільної мови з впливовими політиками  Іриною Акімової, Тетяною Бахтеєвою, які представляють інтереси низки фармацевтичних груп, а також зіпсував стосунки з самим прем'єр-міністром Миколою Азаровим.
 
Зокрема, безпосереднім приводом для відставки джерело називає небажання І. Ємця підписувати призначення на пост глави Державної інспекції з контролю за ліками Олексія Соловйова.
 
І. Ємець показав намір поставити своїх людей в Держінспекцію і в держпідприємство «Державний експертний центр». Дві ці структури є ключовими інструментами державного контролю фармацевтичного ринку. Однак у цю сферу міністра не допустили - цілком ймовірно, що обгрунтовано. Кого саме хотів призначити в ці структури міністр, невідомо: Ілля Миколайович на зв'язок не виходить.
 
Безперечно одне, відставка І. Ємця показує, що фармакологічний ринок живе за своїми правилами та поняттями, і, щоб впливати на нього, недостатньо мати навіть міністерський статус.
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Юрія Бутусова «Фармакологія: кримінальний бізнес № 1».
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...