Василь Дурдинець спростовує інформацію про себе в статті "Дзеркала тижня"

28 січня 2013 в 19:27

Колишній перший віце-прем'єр запевняє, що не називав Віктора Януковича бандитом.

Василий Дурдинец
Василь Дурдинець
Колишній перший віце-прем'єр Василь Дурдинець спростовує наведені в статті Юлії Мостовий "Наказано: вижати!" слова, які він нібито висловив Леоніду Кучмі в зв'язку з призначенням Віктора Януковича на посаду Донецької ОДА в 1997 році.

"Я стверджую, що в аеропорту "Бориспіль" під час нібито підписання президентом України Леонідом Даниловичем Кучмою указу про призначення Віктора Федоровича Януковича главою Донецької обласної державної адміністрації я нібито кричав президентові слова, наведені в статті Юлії Мостовий "Наказано: вижати!" у тижневику "Дзеркало тижня", не відповідають дійсності. Я такого, як у статті написано, не говорив", - відзначив він в коментарі "Укрінформу".

У зв'язку з цим Дурдинець пообіцяв офіційно звернутися до редакції тижневика з тим, щоб ця інформація була спростована.

"Крім того, я хочу зустрітися з автором статті і поговорити з нею на цю тему... Мене ця публікація боляче зачепила, і я вважаю її, м'яко кажучи, некоректною. Якщо автор хотіла мене процитувати, вона повинна була зі мною зустрітися і з'ясувати, чи дійсно я говорив ці слова, та ще й у такій образливій формі", - додав він.

Зазначимо, що невдоволення Василя Дурдинця викликала наступна цитата зі статті "Наказано: вижати!":

"Саме Лазаренко був тією людиною, яка... пролобіював призначення президентом на посаду губернатора Донецької області Віктора Януковича. Відповідний указ під натиском прем'єра Лазаренка Леонід Кучма підписав на крилі літака в "Борисполі". А перший віце-прем'єр Василь Дурдинець, що стояв поруч  - генерал МВС - кричав президентові: "Що ви робите?! Це ж бандит!".

Як повідомила ZN.UA автор публікації Юлія Мостова, реакцію Василя Дурдинця їй розповів свідок ситуації, чиє ім'я вона воліє не розголошувати.

"Я собі не уявляю обставин, за яких Василь Васильович підтвердив би свої слова при нинішній владі. І якщо чоловік, який обіймав у середині 90-х років високі пости в Комітеті боротьби з організованою злочинністю і корупцією вважає, що Янукович не бандит, то це, звичайно ж, не може пояснюватися страхом або некомпетентністю. Напевно, це означає, що Янукович не бандит. Вибачте, Василь Васильович, я не повинна була порушувати Ваш режим на заслуженому відпочинку", - зазначила Юлія Мостова.

Читайте також:

Наказано: вижати!

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...