Топ Новини

В Європарламенті Партію регіонів уважають «невихованими додемократами»

19 червня 2012 в 08:21
Демарш регіоналів через те, що не дотрималися їхньої поправку, «іще раз довів колективну невихованість тих, хто входить до складу Партії регіонів», вважають в Європарламенті. Європейські парламентарії вирішили, що демонстративний вихід із залу більше мав вразити керівництво самої партії, ніж Страсбург.
draka_kolesnichenko.jpg
partyofregions.org.ua

Демарш народних депутатів від Партії регіонів під час засідання Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС нікого особливо не здивував. Про це повідомило джерело видання «Тиждень».

"Це не перші подібні капризи", - пояснив один з адміністративних співробітників Європарламенту.

Співрозмовник також зазначив, що демарш регіоналів через те, що не  дотрималися їхньої поправки, «в черговий раз довів колективну невихованість тих, хто входить до складу Партії регіонів».

- Регіонали влаштували демарш у Страсбурзі через Тимошенко і Луценка

У Європейському парламенті вважають, що ця політична сила «додемократична», тобто побудована на жорсткому підпорядкуванні й звичці силою придушувати незручні для опонентів рішення.

«Представники правлячої української партії справили враження людей, які були в Страсбурзі, а думали тільки про київське начальство. Ми всі вирішили, що демонстративний вихід із залу більше був розрахований на Київ, ніж на Страсбург», - сказав європейський чиновник.

Нагадаємо: 14 червня члени Партії Регіонів залишили засідання міжпарламентського комітету «Україна ЄС» через незгоду з тим, що у спільній резолюції є кілька пунктів, що звертають увагу на необхідність виконувати резолюцію Європарламенту, позбавитися від вибіркового правосуддя і знову привернути увагу до справ Юлії Тимошенко й Юрія Луценка.  

Читайте також:

Про санкції щодо української влади заговорили навіть партнери Партії регіонів у Європарламенті

Посол Євросоюзу Тейшейра і не збирався зустрічатися з Тимошенко, — Партія регіонів

В Європі вважають, що вибори без Тимошенко не будуть чесними

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...