В опозиції впевнені, що після виборів влада повернеться до законопроекту про наклеп

2 жовтня 2012 в 08:27
Арсеній Яценюк вважає, що після виборів Рада може повернутися до розгляду законопроекту про наклеп. Микола Томенко наполягає, що провладні сили, в тому числі Віктор Янукович і Партія регіонів, повинні чітко сказати, що вони проти ухвалення даного закону в майбутньому.
tomenko-yacenuk.jpg
kp.ua

Керівник ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк вважає, що після виборів Верховна Рада України може повернутися до розгляду законопроекту про криміналізацію наклепу.

"Вони будуть робити все, щоб повернутися до його прийняття (законопроекту про криміналізацію наклепу) після формування нової Верховної Ради", - сказав Яценюк під час ранкового пленарного засідання у вівторок в Києві.

На думку депутата, парламентська більшість показала, що "вона боїться власного народу".

Яценюк вважає, що сьогоднішнє рішення про скасування прийнятого у першому читанні законопроекту про наклеп - це лише тимчасова перемога. "Боротьба не завершена, боротьба повинна тривати", - зазначив він.

У свою чергу заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що провладні сили, в тому числі президент України Віктор Янукович і Партія регіонів, повинні чітко сказати про свою позицію, що вони проти ухвалення даного закону в майбутньому.

"До виборів у нас і парламентська більшість, і влада хороші щодо українського народу і журналістыв, але дуже важливо, щоб цей закон не з'явився наступного дня після виборчої кампанії", - зазначив М.Томенко під час свого виступу на ранковому засіданні парламенту .

- Рада скасувала законопроект про наклеп

Як повідомлялося, Верховна Рада України 349 голосами у вівторок прийняла рішення про скасування прийнятого раніше у першому читанні проекту закону «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, що стосуються посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини». Як повідомлялося, 18 вересня парламент прийняв цей законопроект у першому читанні. Автор законопроекту, депутат від Партії регіонів Віталій Журавський заявив, що при підготовці документа він використовував європейський досвід.

25 вересня Журавський запропонував Верховній Раді скасувати прийнятий в першому читанні відповідний законопроект. Він зареєстрував в парламенті проект постанови про скасування рішення про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини

Читайте також:

Freedom House розкритикувала законопроект про наклеп

Єфремов вважає, що Партія регіонів підтримає скасування закону про наклеп

Україномовна Вікіпедія розпочала безстрокову акцію протесту проти закону про наклеп

Журналісти Білорусі «на своєму гіркому досвіді» застерегли українських колег

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...