Топ Новини

В МЗС визнають, що ЄС не дав би Україні «перспективу» навіть за відсутності проблем з демократією

25 листопада 2011 в 13:58
Навіть якби з демократією в Україні був повний порядок, навіть якщо б не було «справи Тимошенко», «перспективу» Україні все одно не дали б.
euroflag_flickr.com.2011 175921.jpg
flickr.com

 

З такою точкою зору в інтерв'ю ZN.UA погодився заступник міністра закордонних справ, глава делегації України на переговорах з ЄС щодо Угоди про асоціацію Павло Клімкін.
 
При цьому він спростував, що в Євросоюзу весь час знаходяться приводи і відмовки - то велике розширення, то інституційні проблеми, то фінансово-економічна криза. «Я згоден з першим, але не згоден з другим. Я вже казав, що ЄС і суспільство кожної країни-члена повинні бути готові до подальшої хвилі розширення. Ця готовність не спостерігалася ні п’ять років тому, ні рік тому. І це пов’язане не з Україною як такою, а з тим, як саме розвивається Євросоюз».
 
Дипломат пояснив, що ЄС в останні роки, зокрема, і перед кризою, замислився про ключову ідею свого існування після того, як завершився проект економічної та валютної інтеграції. «Одні країни виступають за більшу політичну інтеграцію, інші стали на стриманішу позицію. Отож криза єврозони, яка охопила сьогодні ЄС, на мою думку, якраз і буде використана Євро­союзом для того, щоб внутрішньо вдосконалитися. Відома теза про те, що будь-яка криза повинна використовуватися на благо, у випадку ЄС абсолютно слушна».
 
Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Тетяни Силіної з Павлом Клімкіним.
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...