Топ Новини

В Європі мають намір визначити поняття «політичний в'язень»

26 червня 2012 в 17:34
Політичними в'язнями будуть визнавати тих, чиї права, визначені Європейською конвенцією прав людини, були порушені. Критерії оцінки політичних в'язнів будуть застосовуватися до всіх країн - членів Ради Європи, зокрема і до України.
sizo_okno_reshetka_turma.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) планує визначити поняття «політичний в'язень». Про це повідомив на прес-конференції в Страсбурзі доповідач ПАРЄ Крістоф Штрассер за підсумками засідання Комітету з юридичних питань, на якому розглядався проект його доповіді.

«Були дуже глибокі дискусії, і було дуже важко досягти згоди», - сказав він.
 
Доповідач зазначив, що в цілому в проекті доповіді визначено п'ять критеріїв, відповідність яким має давати підстави для визнання особи «політичним в'язнем».
 
За його словами, проект доповіді передбачає визнавати політичними в'язнями, зокрема, тих, чиї права, визначені Європейською конвенцією прав людини, були порушені під час розгляду справ і ув'язнення, і чиї судові процеси не відповідали законодавчим вимогам.
 
Штрассер зазначив, що проект доповіді, швидше за все, буде розглядатися в сесійній залі на наступній сесії ПАРЄ в жовтні. При цьому він підкреслив, що в разі затвердження доповіді критерії оцінки політичних в'язнів будуть застосовуватися до всіх країн - членів Ради Європи.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...