Топ Новини

В Ахметова підтвердили, що силоміць заганяли робітників до Партії регіонів

5 грудня 2011 в 08:55
OOO «Метінвест Холдинг», керуюча компанія групи «Метінвест», провела внутрішню перевірку озвученої низкою громадських організацій і ЗМІ інформації про те, що працівників комбінату «Азовсталь» «примушують вступати до Партії регіонів». Про це повідомляє прес-служба підприємства.
Partiya_regionov_01_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За результатами проведеної перевірки було виявлено ​​наступну інформацію. Через партійний осередок Партії Регіонів на комбінаті «Азовсталь» дійсно приймалися заяви співробітників про вступ до партії, сказано в повідомленні. На підставі цих заяв співробітники дійсно зверталися до адміністрації комбінату з проханням утримувати членські внески з їхньої заробітної плати.

«На даний момент не здійснено жодного утримання із заробітної плати співробітників на оплату партійних внесків. Практика оплати різних послуг, у тому числі і партійних членських внесків, через утримання частини заробітної плати повністю відповідає закону «Про оплату праці». Тим не менше, під час перевірки було з'ясовано, що такі дії може бути сприйнято окремими співробітниками як непрямий тиск з боку адміністрації підприємства», - сказано в повідомленні.

За результатами перевірки у компанії «Метінвест» прийнято рішення про введення повної заборони на практику утримання партійних внесків із заробітної плати працівників усіх підприємств групи «Метінвест».

«Агітація за ту чи іншу політичну силу на своєму робочому місці неприпустима і суперечить корпоративним цінностям Групи Метінвест», сказано в повідомленні.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...