Топ Новини

В адвоката Мельниченка невідомі скопіювали всі матеріали справи

30 листопада 2011 в 12:58
Група невідомих проникла до квартири адвоката Павла Сичова і скопіювала документи, що стосуються його підзахисного - екс-майора Державної служби охорони Миколи Мельниченка. Про це повідомив адвокат Микола Неділько.
melnichenko-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Вчора в першій половині дня Павло Сичов знаходився на судовому засіданні щодо іншої справи, розгляд якої закінчився на дві години раніше, ніж планувалося, і, відповідно, раніше повернувся додому і відразу помітив, що двері його квартири відчинено», - сказав М.Неділько.

Посилаючись на слова свого колеги, що з житла нічого не зникло, М.Неділько сказав: «У робочому кабінеті, де були документи у справі М.Мельниченка, вони були розкладені на столі таким чином, як це можна зробити для того, щоб їх було зручніше сфотографувати».

На думку М.Неділька, це свідчить про те, що розмови М.Мельниченка, зокрема, з його адвокатами прослуховуються, і стосовно них триває зовнішнє спостереження.

Адвокат припустив, що за П.Сичовим проводилося зовнішнє спостереження, і особи, які його здійснювали, напевно, повідомили тим, хто незаконно був у квартирі адвоката, про його раптове повернення додому, оскільки люди навіть не встигли прибрати документи.

За словами М.Неділька, у зв'язку цим П.Сичов подав офіційну заяву на ім'я голови Служби безпеки України, оскільки його особисту охорону здійснюють саме співробітники цієї спецслужби, і він не виключає, що саме вони можуть якимось чином бути причетними до цього.

«Відповіді на цю заяву поки що немає», - сказав адвокат.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...