Топ Новини

В Єврокомісії обіцяють членство в ЄС країнам, що проводять реформи

24 січня 2013 в 18:22

Членство в Євросоюзі може стати реальністю для Молдови, яка проводить реформи, Цегляної стіни більше немає.

eurosouz euroflag 7362211494_c1a9ce1f7e_z.jpg
Europen Parliament/P.Naj-Oleari

Європейський комісар з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле сподівається, що майбутній Вільнюський саміт Східного партнерства зробить більш чітким для країн-партнерів, що членство в ЄС стає більшою реальністю для тих, хто працює над реформами.

"Стосовно Молдови та інших партнерів у рамках Східного партнерства. Комісія, визначаючи та переглядаючи свою політику сусідства, абсолютно чітко визначила, що немає більше великої цегляної стіни між Східним партнерством і можливістю для будь-якої європейської країни, яка впроваджує цінності ЄС, звернутися до статті 49 Лісабонського договору і запитати членство", - заявив Фюле у четвер, 24 січня, у Страсбурзі на прес-конференції, відповідаючи на питання, як можливий вихід Великобританії з ЄС вплине на подальший процес розширення на Сході.

"І я дуже сподіваюся, що майбутній Вільнюський саміт буде ще однією можливістю, щоб зробити подальші кроки у цьому напрямку, зробити чітким для тих, у кого є амбіції, тих, які працюють над реформами, тих, хто просуває свої країни і громадян ближче до ЄС, що стаття 49 стає все більшою реальністю і меншою вигадкою", - сказав він.

Щодо Великобританії Фюле нагадав, що Лондон відомий "своєю підтримкою розширенню і залученням сусідів".

"І я сподіваюся, що це не єдина політика, щоб вони продовжували залишатися в рамках ЄС у цій політиці, а не за його межами", - підкреслив він.

Читайте також:

Єврокомісар Фюле 7 лютого виступить у Верховній Раді

Єврокомісар Фюле відвідає Київ перед самітом Україна-ЄС

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...