В Януковича задоволені, що адмінреформа допомогла заощадити на чиновниках

25 січня 2013 в 14:40

В адміністрації президента рапортують про істотне зменшення автопарку та інших видатків на функціонування місцевих органів виконавчої влади.

chinovniki_business_DSC0457-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Проміжним результатом адміністративної реформи стало скорочення видатків на функціонування місцевих органів влади. Про це йдеться в коментарі адміністрації президента Віктора Януковича у відповідь на запит ZN.UA щодо проведення адмінреформи.

"Проміжним результатом адміністративної реформи на регіональному та місцевому рівні стала оптимізація структури місцевих державних адміністрацій, зменшення чисельності заступників голів держадміністрацій. Суттєво зменшено автопарк та інші витрати на функціонування місцевих органів виконавчої влади", - повідомили в адміністрації президента.

В АП підкреслили, що Віктор Янукович вважає проведення адміністративної реформи одним із головних завдань свого президентства. Головною метою адміністративної реформи, на думку глави держави, є істотне скорочення бюрократичного апарату на місцях, а також підвищення дисципліни і якості адмінпослуг в регіонах.

"Метою адміністративної реформи є створення ефективної системи влади, подолання корупції, дерегуляція впливу держави на господарську діяльність підприємців, оптимізація державних фінансів", - відзначили у прес-службі АП.

"Наступним кроком адмінреформи є оптимізація органів управління на регіональному та місцевому рівні, уникнення дублювання функцій між територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади та місцевими органами виконавчої влади", - йдеться у коментарі.

В адміністрації президента очікують, що результатом реформ на місцевому рівні стане створення фундаменту для розвитку місцевого самоврядування і максимально повного забезпечення інтересів місцевих громад.

Читайте також:

Адміністрацію Януковича оптимізують, збільшивши кількість чиновників

Адміністрація Януковича і Нацбанк у 2012 році "скупилися" більш ніж на мільярд гривень

В адміністрації Януковича пояснили, чим тепер буде займатися Портнов

Глава адміністрації президента володіє двома автомобілями Mercedes і мотоциклом Harley Davidson

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...