Умови опозиції виконано: у вівторок Рада запрацює

18 березня 2013 в 15:09

Депутати домовилися про створення ТСК щодо Власенка і з розгляду порушень під час виборів у ВР.

У Верховній Раді створена тимчасова слідча комісія (ТСК) щодо позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата, а також щодо виборів у 5 проблемних округах, повідомив спікер парламенту Володимир Рибак.

"Ми домовилися з усіма фракціями, що буде створена ТСК, яка розгляне ситуацію з 5 округами (щодо порушень закону про вибори - ред.), щодо Власенка (позбавлення мандата депутата). Після цього можна буде щось говорити. Що стосується Павла Лєбєдєва (міністра оборони, який не склав повноваження депутата), то ми це питання не розглядали. Але його заява є, його треба розглядати", - повідомив Рибак.

Спікер прогнозує, що парламент почне роботу: "Ми визначилися з усіх питань, погодили їх. І я не бачу проблем, щоб блокувати, не виконувати свої обов'язки і не працювати".

Раніше повідомлялося, що опозиція вимагшає, щоб Рада затвердила ТСК для розслідування фальсифікацій на виборах і просить передбачити розгляд на пленарних засідання 19-22 березня законопроектів щодо європейської інтеграції. 22 березня опозиція ініціює, щоб у Годині питань до уряду взяв участь прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Нагадаємо, опозиція блокує парламент з 5 березня на знак протесту проти позбавлення мандата Сергія Власенка. Однак 15 березня представники фракцій під час наради у спікера Володимира Рибака домовилися відновити роботу Ради 19 березня. Головними умовами, які висунула опозиція, були призначення дати виборів мера Києва і зміна закону про боротьбу з корупцією.

На цьому пленарному тижні планується розглянути 55 законопроектів.

Читайте також:

Опозиція і влада обмінялись вимогами щодо розблокування Ради

Рибак заявив, що Власенка не раз попереджали про позбавлення мандата

Спікер парламенту хотів би позбавити депутатів недоторканності

ВАСУ до квітня вирішить, чи буде Верховний суд переглядати їхні рішення про позбавлення Власенка мандата

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...