Українці впевнені, що Тимошенко помститься Януковичу тим самим

16 листопада 2011 в 08:24
Більшість українців (46%) вважає, що після зміни влади у країні так само будуть порушуватися кримінальні справи проти представників нинішньої влади, як зараз переслідують опозицію.

Не згодна з цим лише третина зрошених, ще 21% - не визначились з даного питання.

Як повідомлялося, більшість українців вважає ініціатором переслідувань Юлії Тимошенко особисто президента України Віктора Януковича, від якого залежить, вийде вона на свободу чи залишиться у в'язниці.

Нагадаємо, що Ю.Тимошенко було засуджено до семи років позбавлення волі за «перевищення службових повноважень» під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році. Її утримують у Лук'янівській в'язниці з 5 серпня.

 

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 25 жовтня — 6 листопада 2011 року. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з імовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...