Український посол Тихонов відмовився спілкуватися з білоруськими чорнобильцями

25 січня 2012 в 15:18
Українське посольство у Білорусі відмовилося спілкуватися з представниками організації «Союз Чорнобиль-Білорусь». Обурені чорнобильці поскаржилися депутатам Верховної Ради.
tihonov_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Посольство України має намір спілкуватися тільки з держчиновниками. Саме так відповіли представники українського посольства білоруським чорнобильцям на їхнє прохання зустрітися з послом, повідомив голова громадського об'єднання «Союз Чорнобиль-Білорусь» Олександр Волчанін.

«Три тижні тому правління «Союз Чорнобиль-Білорусь» направило лист надзвичайному і повноважному послу України у Білорусі Віктору Тихонову з пропозицією зустрітися для предметної розмови, - розповів О.Волчанін. - 23 січня ми отримали відповідь, причому без зазначення прізвищ і посад її авторів. У листі йдеться, що посольство в особі посла не може прийняти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, бо працює тільки з держчиновниками департаменту МНС Республіки Білорусь».

У листі ліквідаторам рекомендують звертатися до профільного державний орган Республіки Білорусь або за місцем реєстрації організації. За словами О.Волчаніна, подібне ставлення безпрецедентне.

«Білоруські ліквідатори багато зробили для мінімізації наслідків чорнобильської аварії, що сталася на території України, - говорить О.Волчанін. - Білорусь постраждала найбільше. І нам абсолютно незрозуміло, чому для зустрічі з нами знайшли час і патріарх Кирило, і посли Німеччини, Франції, Литви, Російської Федерації, а посол демократичної України не вважав це за потрібне».

Як зазначив О.Волчанін, на цьому чорнобильці не мають наміру зупинятися.

«Сьогодні ми зв'язалися з президентом Міжнародної організації «Союз Чорнобиль», з депутатами Ради України та попросили їх донести до Міністерства закордонних справ, інших високопоставлених українських чиновників інформацію про таке ставлення до нас», - заявив він.

Читайте також

Янукович призначив Тихонова новим послом України у Білорусі

Безсмертний: У Києві все розуміли, що я не прийду на інавгурацію до диктатора

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...