Топ Новини

"Український дім" у центрі Києва реконструюють заради апартаментів для Януковича (ФОТО)

26 вересня 2012 в 13:09
Після реконструкції «Український дім» перетвориться на урядову будівлю, хоча і продовжить працювати для виставок. Біля нього з'явиться ще один світломузичний фонтан, газон-парковка для чиновників, клумби. Ще до УД добудують конгрес-хол, на даху з'явиться оглядовий майданчик, а на першому поверсі - апартаменти для Януковича.
article_image-image-article.eaf99fd3-d04c-42a5-aa36-3b58da4a2cfe.jpg
: The Village

Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» після реконструкції перетворять на урядову будівлю. У ньому будуть проводити міжнародні конференції, зустрічі делегацій та інші заходи за участю президента і членів уряду.

При цьому центр продовжить працювати як культурно-виставковий простір. Вхід в «Український дім» буде вільним, за винятком днів проведення офіційних заходів.

Про це розповів автор проекту реконструкції, архітектор Віталій Куц. За його словами, архітектура «Українського дому» буде збережена, пише The Village.

Ющенко віддав «Український дім» своєму братові в оренду на 49 років

"Під час роботи ми спілкувалися з єдиним живим автором проекту Володимиром Коломійцем. Ми шанобливо ставимося до роботи архітекторів, розуміємо, де знаходиться ця будівля і яке її значення, тому спочатку не хотіли нічого принципово змінювати, і влада пішла нам назустріч. Територію біля будівлі теж впорядкують, зараз же там нічого немає, все занедбане, навіть бомжі живуть - я сам нещодавно бачив. Каскадний фонтан у жалюгідному стані, але ми домовляємося з італійською фірмою, хочемо зробити його світломузичним ", - розповів він.


Так, усередині комплексу відремонтують всі приміщення, оновлять дизайн інтер'єру і встановлять два панорамних ліфти: один - для офіційних делегацій, інший - для відвідувачів музею.


На першому поверсі облаштують апартаменти для президента і залу зборів.


На третьому в центрі розмістять медіацентр, а в круглій надбудові на даху будинку - конференц-залу (на фото внизу).


На інших майданчиках розташують виставкові простори і галереї.

Зовнішній вигляд будівлі принципово не зміниться.

Але з боку Володимирської гірки, над кіноконцертним підвальним залом, з'явиться прибудова - конгрес-хол на 250 місць, який за стилем не буде відрізнятися від комплексу та «не зіпсує його».


На схилі Володимирської гори прокладуть сходи, що ведуть до «Українського дому» з парку.


Територію навколо комплексу впорядкують: каскадний фонтан відремонтують і зроблять світломузичним, поруч розіб'ють клумби та висадять дерева. Урядову парковку планують розмістити на спеціальному стійкому до навантажень газоні.

Зовні стіни будівлі утеплять і заново облицюють мармуром (нинішній фасад обсипається). На даху комплексу розмістять оглядові майданчики.

Реконструкція «Українського дому» коштує 290 млн 148 тис. грн і має завершитися через рік. Такі терміни озвучили 21 вересня на нараді в Міністерстві регіонального розвитку.

"Український дім" (до 1993 року музей Володимира Леніна, філія Всесоюзного музею Леніна. Відкриття будівлі відбулося в 1982 році і було приурочено до 60-річчя утворення СРСР. П'ятиповерхове приміщення включає концертну залу, медіацентр, три виставкових центри, арт-галерею та інші зали, що використовуються для проведення концертів, виставок, ярмарків, презентацій і конференцій.

Читайте також:

Мисливські угіддя біля «Межигір’я» віддали в оренду Януковичу майже на 50 років

«Український дім» у Києві реконструюють за 300 млн грн

Греція буде здавати в оренду історичні пам'ятники архітектури

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...