Топ Новини

Українська армія хоче розширеної участі в антипіратській кампанії

4 листопада 2011 в 19:06
Україна зацікавлена в розширенні участі в операції Європейського Союзу з протидії піратству "Аталанта".
web__armiya_army_armia_272.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Про це повідомив голова Генштаба - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко під час зустрічі з делегацією Європейського Союзу на чолі з заступником генсека Європейської служби зовнішньої діяльності з інституціональних питань Мачете Поповським.
 

Г. Педченко розповів, що "впродовж 2010-2011 років у Збройних силах була проведена робота з залученню сил і засобів до операції ЄС з протидії піратству "Аталанта".

"Зараз ми працюємо над розширенням участі України в цій операції. Так восени наступного року Збройні Сили України готові направити до складу багатонаціональних сил літак Ан-26", - цитує генерал-полковника прес-служба Міноборони.

Головнокомандувач додав, що враховуючи дотримання Україною політики позаблоковості і стратегічного курсу держави на європейську інтеграцію, важливим і перспективним проектом є також залучення підрозділів Збройних Сил до бойових тактичних груп ЄС.

"Це дозволить активізувати роботу з розвитку оперативних і експедиційних можливостей Українського війська", - уточнив він.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...