Україна спростувала продаж зброї Грузії

14 лютого 2012 в 13:31
«Укрспецекспорт» заявив, що співпраця у сфері ВПК між Україною і Грузією не здійснюється протягом близько двох років.

Державна компанія «Укрспецекспорт» спростувала заяву віце-прем'єра Грузії Георгія Барамідзе про нібито активне двостороннє військово-технічне співробітництво Києва та Тбілісі.

«Співпраця у сфері постачань товарів і послуг військового та спеціального призначення не здійснюється між Україною та Грузією протягом близько двох років», - цитує ZN.UA заяву прес-служби «Укрспецекспорту».

«Військово-технічна співпраця з іншими країнами здійснюється у жорсткій відповідності до міжнародних зобов'язань України і під контролем Держслужби експортного контролю», - заявили у компанії.

Нагадаємо, віце-прем'єр, міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Георгій Барамідзе в інтерв'ю газеті «Дзеркало тижня. Україна», відповідаючи на питання видання, заявив, що Україна продовжує постачання зброї до Грузії і виконує свої зобов'язання з обслуговування поставленої раніше техніки.

Відповідаючи на питання, чи вважає Київ, слідом за Москвою, що постачання будь-яких видів озброєнь до Грузії загострює ситуацію у Південнокавказькому регіоні і сприяє "мілітаризації Грузії", Барамідзе заявив: "Позицію Москви не поділяє практично все світове співтовариство. І, слава богу, що Україна на боці решти світу".

За його словами, співпраця між Україною і Грузією у ВТС триває. "Я не можу вдаватися в деталі, але ніяких проблем у нас не існує", - заявив грузинський віце-прем'єр.

Читайте також:

США допоможуть Грузії зброєю

Україна продовжить озброювати Грузію, незважаючи на невдоволення Москви

Грузія не відмовиться від Абхазії та Південної Осетії заради членства в ЄС

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...