Топ Новини

Україна і Євросоюз парафують угоду про ЗВТ 19 липня, - спікер ЄС

18 липня 2012 в 06:57
Технічне парафування Угоди про асоціацію відбудеться 19 липня у Брюсселі. За словами спікера ЄС з питань торгівлі Джона Кленсі, рішення про підписання Угоди буде залежати від політичної ситуації в країні.
evropa_ukraine.jpg
tsn.ua

Україна та ЄС остаточно завершили технічний процес доопрацювання тексту розділу Угоди про асоціацію, який стосується створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Остаточне парафування тексту відбудеться 19 липня у Брюсселі. Про це у Брюсселі повідомив речник ЄС з питань торгівлі Джон Кленсі.

«Юридичне вичитування тексту угоди щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі завершено. Технічне парафування відбудеться 19 липня у Брюсселі», - заявив Кленсі.

За його словами, далі почнуться технічні процеси щодо підготовки угоди до підписання, зокрема - переклад тексту на офіційні мови ЄС.

«Рішення про підписання Угоди буде залежати від політичної ситуації в країні», - підкреслив спікер ЄС з питань торгівлі.

Нагадаємо, у березні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко спрогнозував, що угода про асоціацію між Україною та ЄС може бути підписана не раніше жовтня 2012 року-березня 2013 року, оскільки це масштабна робота, для якої потрібен час.

Україна і Євросоюз 30 березня після п'яти років переговорів парафували угоду про асоціацію, частиною якої є створення зони вільної торгівлі. Незважаючи на те, що парафування є технічною процедурою, українська влада вважає це великим успіхом і початком процесу набуття країною членства в ЄС. Поки дата підписання угоди про асоціацію не визначена, у Києві сподіваються, що це відбудеться протягом року

Для набуття чинності угоди необхідно її підписання президентами та ратифікація Верховною Радою, Європейським парламентом та національними парламентами всіх країн-членів ЄС.

ЄС очікує від України рішень у справах проти колишніх вищих чиновників і чесних виборів Верховної Ради для укладення угоди про асоціацію.

Читайте також:

Євросоюз не знає, що робити з Україною, - посол


Підписання Угоди Україна-ЄС до виборів не буде

ЄС хоче Угоду про асоціацію з Україною, але є низка умов

Вільна торгівля з ЄС змусить українські фірми господарювати економно, — посол ФРН

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...