Топ Новини

Україна хоче дати новий імпульс вирішенню конфліктів на просторі ОБСЄ

20 червня 2012 в 19:50
Україна докладатиме всіх зусиль для зміцнення ролі ОБСЄ в реалізації ідеї "безпеки суспільства ОБСЄ" - вільної від розділових ліній, конфліктів, сфер впливу і зон з різними рівнями відповідальності.
MID_mzs_min_zakordonnih_sprav_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
 Україна, яка в 2013 році буде головувати в ОБСЄ, має намір надати нового імпульсу вирішенню тривалих конфліктів на просторі цієї організації, заявив глава МЗС України Костянтин Грищенко, представляючи ОБСЄ 20 червня в Відні бачення українською стороною основних пріоритетів організації під час головування України в 2013 році.
 
"Визначаючи підходи України до ключових питань порядку денного ОБСЄ, Грищенко особливо відзначив прагнення майбутнього українського головування надати нового імпульсу вирішенню тривалих конфліктів на просторі ОБСЄ, в тому числі придністровського, а також сприяти зміцненню ефективності організації в ранньому попередженні конфліктів і реагуванні на нові виклики і загрози безпеки", - інформує МЗС України.
 
Міністр закликав всі держави-учасниці до конструктивного діалогу для вирішення актуальних проблем європейської безпеки.
 
Міністр зазначив, що Україна буде докладати всіх зусиль для зміцнення ролі ОБСЄ в реалізації ідеї "безпеки суспільства ОБСЄ" - вільної від розділових ліній, конфліктів, сфер впливу і зон з різними рівнями відповідальності.
 
У військово-політичній сфері, сказав міністр, Україна буде підтримувати зусилля, спрямовані на відновлення дієвого режиму контролю над звичайними озброєннями в Європі, нерозповсюдження зброї масового знищення та зміцнення заходів довіри у військовій області.
 
Відзначимо, що раніше віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас висловив сумніви, що політичні переслідування в Україні можуть перешкодити країні ефективно головувати в ОБСЄ, хоча до 2013 року ще є час виправити ситуацію.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...