Топ Новини

Україна хоче бачити на парламентських виборах якомога більше іноземних спостерігачів

6 березня 2012 в 13:30
Україна має намір залучити на парламентські вибори, які відбудуться восени цього року, якомога більше іноземних спостерігачів. Найближчим часом, будуть направлені офіційні запрошення міжнародним структурам.
socopros_podpisi_vybori_vibory_11.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна зацікавлена у залученні широкого кола іноземних спостерігачів під час парламентських виборів 2012 року. Про це заявив речник МЗС Олександр Дікусаров.

Він зазначив, що українська сторона усвідомлює необхідність забезпечення конституційного права громадян вільно обирати і бути обраним, що неодноразово підкреслював президент України.

«Ми вкотре підтверджуємо нашу високу зацікавленість у широкому залученні іноземних спостерігачів до виборчого процесу», - зазначив Дікусаров.

За його словами, запрошення будуть направлені відразу після завершення відповідних внутрішніх процедур.

Нагадаємо, у практиці запрошення міжнародних спостерігачів на вибори немає абсолютно нічого незвичайного. Однак «міжнародні» спостерігачі дуже розрізняються, залежно від країн, з яких вони приїхали. Спостерігачі з країн СНД зазвичай не бачать жодних недоліків. Навпаки, спостерігачі ОБСЄ заявляють про численні порушення. Так, після останніх виборів у Казахстані президент країни Нурсултан Назарбаєв заявив: «Ми більше не будемо запрошувати до Казахстану найнятих кимось експертів, які критикують наші вибори».

8 лютого міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський заявив про те, що Польща має намір направити своїх спостерігачів для спостереження за парламентськими виборами в Україні.

Читайте також:

ПАРЄ рекомендує Україні знизити прохідний бар'єр на виборах

На перший номер у передвиборчому списку регіоналів претендують шестеро осіб

Найбільше українців цікавить корупційна діяльність депутатів

Афганці вирішили пройти до парламенту на виборах

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...