Топ Новини

Україна та Ісландія будуть разом боротися з незаконною міграцією

6 травня 2013 в 15:53

Уряди України та Ісландії будуть координувати співпрацю в питаннях протидії незаконній міграції.

migrant.jpg
ellada-russia.ru

Кабінет міністрів України прийняв розпорядження № 277-р, яким схвалив проект угоди з урядом Ісландії про реадмісію осіб.

Положення угоди спрямовані на створення правових умов, необхідних для створення та координації співробітництва компетентних органів двох країн з питань запобігання та протидії незаконній міграції.

Як зазначили в Кабміні, підписання угоди забезпечить введення в дію узгоджених сторонами принципів і норм, що визначають швидкі й ефективні процедури ідентифікації та безпечного й організованого повернення осіб, які не виконують правила в'їзду, виїзду та перебування на територіях держав Договірних Сторін.

Читайте також:

За статусом біженця в Україні щорічно звертаються близько 1,5 тис. осіб

Серед нелегалів в Україні найбільше молдаван, грузинів та афганців

Депутати віддали СБУ право вирішувати, впускати чи не впускати в Україну іноземців

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Petr 7 мая, 08:03 Pokrashchyvatchsi mojyt zhutu de sami xotjat iz bablom nagrablenum y naroda, a narod v Ykraini ne mozhe normaljno zhutu i ide zarobljatu y drygi derzhavu , a ix tam ne dyzhe xotjat( Islandia, Chexia , Franzija i inchi) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Олександр 6 мая, 20:03 Говорячи звичайною мовою уряди домовились про повернення біглих рабів або кріпаків - кому як зручніше і все задля самих рабів, аби не потерпали від нелюдських умов життя за полярним колом, куди тікали від покращень в Україні. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...