Топ Новини

Україна планує відкривати по два-три нових посольства щорічно

4 квітня 2013 в 17:04

У зовнішньополітичному відомстві підкреслюють, що питання про закриття посольств взагалі не стоїть.

Україна планує відкривати по два-три нових посольства щорічно. Про це у четвер, 4 квітня заявив заступник міністра закордонних справ Віктор Майко.

"Ми будемо крок за кроком збільшувати кількість наших дипломатичних представництв, але хвилеподібного процесу не буде. Це два-три нових посольства на рік, але для нас важливо відкрити не тільки нові посольства, але також зберегти старі у динамічному функціональному стані", - сказав Майко.

Він також зазначив, що питання про закриття посольств взагалі не стоїть. За словами Майка, найближчим часом планується збільшити кількість працівників у нещодавно відкритому посольстві у Катарі і відкрити нові посольства в Африці і у Близькосхідній Азії.

"Я думаю, що ми будемо дивитися уважно на Африканський континент і будемо дивитися, в яких країнах можливо відкрити посольства в Африці і, звичайно, у Близькосхідній Азії", - сказав Майко.

Він також зазначив, що незабаром відбудеться планова ротація дипломатичних представників у деяких країнах, але це не стосується послів. "Графік планових ротацій з'явиться найближчим часом", - додав заступник голови МЗС.

Нагадаємо, як стало відомо напередодні, в цілях "жорсткої економії бюджетних коштів", що виділяються МЗС України для здійснення зовнішньополітичної діяльності, міністр закордонних справ Леонід Кожара підписав наказ, який передбачає серйозне скорочення фінансування центрального апарату МЗС і дипломатичних представництв України.

Читайте також:

МЗС переходить у режим жорсткої економії

Кожара повідомив росіянам про відсутність в Україні вибіркового правосуддя

Український МЗС не вірить у нову "газову війну" з Росією

МЗС наполягає, що повного членства України в Митному союзі не буде

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...