Топ Новини

"УДАР" більше не буде наполягати на введенні сенсорної кнопки в Раді

18 лютого 2013 в 16:08

Віталій Кличко вважає, що електронна система "Рада-3" не дає 100%-ї можливості голосувати персонально. В якості альтернативи політик пропонує голосувати руками.

Лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко вважає, що "сенсорна кнопка" довела неефективність для персонального голосування депутатів, тому потрібен новий спосіб голосування.

"Електронна система "Рада-3" і "сенсорна кнопка" також показали, що не дають на 100% можливість голосувати персонально", - сказав Кличко на прес-конференції в понеділок у Києві.

"На жаль, ті тести, які пройшли, не дають можливості бути впевненим у тому, що 100% голосування депутатів буде персональним", - додав він.

За словами Кличка, на сьогоднішній день розглядаються інші способи голосування. "Таких способів у всьому світі багато, але найважливіше - персональне голосування", - сказав він.

- У Партії регіонів вже придумали, як обдурити сенсорну кнопку

За його словами, фракція готова розглядати такі варіанти голосування, як підняття рук, народні депутати можуть підніматися зі своїх місць, або німецький варіант - коли депутати виходять з сесійної зали в різні боки, висловлюючи так свою підтримку або незгоду з рішенням.

За словами Кличка, також розглядається варіант, запропонований фракцією Партії регіонів, блокувати картки народних депутатів, відсутніх на пленарних засіданнях, не даючи можливості використовувати їх під час голосування.

"Засідання за участю всіх представників фракцій продовжиться, і ми впевнені, що зможемо, врешті-решт, вирішити питання персонального голосування кожного депутата", - сказав він.

Читайте також:

Яценюк звинуватив регіоналів у шахрайстві з "сенсорною кнопкою"

Спікер парламенту знайшов учених, які введуть сенсорну кнопку через півроку

Регіонали проти сенсорної кнопки, тому що її немає в Конституції

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...