Топ Новини

У ЦВК розставили крапки над "і": Тимошенко повинна голосувати в колонії

20 жовтня 2012 в 05:56
На даний момент Тимошенко перебуває у виборчих списках у місці виконання покарань - Качанівській колонії. Тобто, якби вибори були сьогодні, вона повинна була б голосувати саме там.
tymoshenk9567ad332ee48373999ce4f2f4b08b6c.jpg
byut.com.ua

Центральна виборча комісія заявляє, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко включена в списки для голосування на виборах на ділянці у Качанівській колонії. Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

"На даний момент Тимошенко перебуває у виборчих списках у місці виконання покарань. Тобто, якби вибори були сьогодні, вона повинна була б голосувати там", - сказав представник прес-служби.

- Тимошенко попросила повернути її в колонію

У ЦВК прийшло 2 звернення з окружних виборчих комісій округів № 168 і № 173 з проханням роз'яснити, в якому з них повинна голосувати Тимошенко.

До округу № 168 прикріплена Качанівська колонія, а в окрузі № 173 знаходиться центральна клінічна лікарня "Укрзалізниці" (Харків).

За словами представника прес-служби, саме знаходження цих 2-х місць у різних округах і створило проблему з голосуванням Тимошенко.

Однак на даний момент вона не може голосувати в ЦКБ Укрзалізниці в зв'язку з тим, що в неї немає паспорта.

Раніше на брифінгу депутат Верховної Ради Сергій Власенко заявив, що юридично і фактично Тимошенко перебуває в різних місцях.

"Згідно із законом, вона може голосувати в тому приміщенні, де вона знаходиться у день виборів. Незважаючи на те, що фактично зараз вона знаходиться в ЦКБ Укрзалізниці юридично вона знаходиться у Качанівській виправній колонії", - зазначив він.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

Євросуд з прав людини зайнявся скаргою Тимошенко


Німеччина має намір блокувати підписання Угоди про асоціацію з Україною, поки Тимошенко у в'язниці

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...